Jeden z najlepszych fachowców jakiego znam. Zawsze stawia na nogi i ma świetny kontakt z pacjentem. Polecam!!!
Milena Rogozińska
Pan Szymon to fantastyczny profesjonalista z ogromną wiedzą. Bardzo uprzejmy i sympatyczny fizjoterapeuta i przypadkowo psycholog. Nie tylko leczy kręgosłup, ale wpływa również pozytywnie na psychiczne samopoczucie pacjenta, co sprawia, że szybciej stawia go na nogi 🙂 Gorąco polecam!!!
Albina Mazurkiewicz
Po pół roku nieskutecznej rehabilitacji trafiłem tutaj. W miejsce dzięki, któremu zacząłem normalnie funkcjonować. Spotkałem tu super fachowca, który postawił mnie na nogi. Polecam i będę polecał każdemu.
Arek Jałbrzyk
Miałam przyjemność pracować z Panem Szymon oraz Panią Iloną. Świetni fizjoterapeuci! Polecam!
Małgorzata Wiejak (IV miejsce w mistrzostwach europy w kategorii 75kg)
Ilona was the best to work with. She is personable, professional and highly skilled. Thanks to her help I was able to relearn how to walk again. I highly recommend their services!
Jennifer Landers Tramel
Ból kręgosłupa? Zapomnicie o nim po wizycie w Reha Go. Szymon to profesjonalny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i ze świetnym podejściem do pacjenta. Będziecie zachwyceni i co najważniejsze- wolni od bólu!
Aleksandra Siedlecka
Pełna profeska
Agata Kuca
Znakomita wiedza i skuteczność działania, świetne podejście do pacjenta, a przy tym ogromne zaangażowanie. Fizjoterapia na najwyższym poziomie, szczerze polecam!
Joanna Łochowska (Mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 53kg)

Zobacz nasze opinie na Facebooku

Wyślij nam opinię

Imię i nazwisko*

E-mail*

Opinia

Zdjęcie

 

Więcej rekomendacji: 

http://www.znanylekarz.pl/ilona-gosiewska/fizjoterapeuta/warszawa#tab=profile-reviews

 

https://www.google.com/search?q=reha+go&oq=reha+go&aqs=chrome..69i57j35i39j0i512j46i175i199i512j0i22i30l6.6123j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x471ecc241e355a6d:0x872c23ba4caa5df4,1,,,